Vidiauto Novosti Događanja Najbolji Renaultov koncesionar je...

Autor: Krunoslav Ćosić Objavljeno: 14.04.2014. 10:26

Renault 

Najbolji Renaultov koncesionar je...

Najbolji Renaultov koncesionar je...

Renault svake godine dodjeljuje nagrade za najbolje koncesionare grupe Renault, a ove je godine u Hrvatskoj proglašen ZAK iz Karlovca.

U 2013. godini na natjecanju za koncesionara godine sudjelovalo je 2000 koncesionara iz 36 zemalja, a 73 najbolja dobili su nagradu koja se dodjeljuje na temelju:
-prodaje novih vozila, rezervnih dijelova, dodatne oprema i ugovora o održavanju,
-profitabilnosti prodajno-servisne mreže,
-kvalitete usluga, ocijenjene prema broju preporuka.

Kako bi se još učinkovitije ispunila očekivanja kupaca, Renault ubrzava otvaranje izložbenih salona prema novom konceptu - Renault Stores je već prisutan kod 400 koncesionara, a u Hrvatskoj se prvi Renault Stores očekuje do kraja 2014. godine.

Najbolji Renaultov koncesionar (2)
Ključne riječi:
koncesionar Renault Renault Stores ZAK
Vezani sadržaji


Na dan: 17. kolovoz 1909.

Rođen izdavač prve auto karte

Andrew McNally III, rođen je u Chicagu te se putem svoje tvrtke bavio izdavanjem atlasa, i turističkih vodiča. Njegova tvrtka bila je prva koja je izdala cestovni vodič za vozače, odnosno svojevrsnu preteču današnjih auto karata.

vs

.::.