Vidiauto Novosti Događanja Ludilo je počelo - IAA Frankfurt 2013 

Autor: m.s. Objavljeno: 10.09.2013. 21:12

Sajam 

Ludilo je počelo - IAA Frankfurt 2013 

Ludilo je počelo - IAA Frankfurt 2013 

Od 12. do 22. rujna 2013. u Frankfurtu se održava IAA 65. internacionalni automobilski show. Prije otvaranja vrata za javnost, samo novinari mogu pogledati što nam automobilska industrija sprema od noviteta.

VidiAuto priprema opširan izvještaj iz Frankfurta u kojem ćete moći saznati sve bitne novitete koje uskoro možete očekivati i u Hrvatskoj.

Naravno, bit će predstavljen i velik broj koncepata koji na žalost nikada neće ugledati svjetlo dana, a koncepti su oduvijek bili inspiracija za nove modele koji u konačnici imaju manje emocija. U svakom slučaju, noviteta ima jako puno, pripremite svoje oči na uživanje.

Ključne riječi:
Frankfurt IAA koncept premijera
Vezani sadržaji
Komentari

Učitavam komentare ...

Učitavam


Na dan: 16. prosinac 1949.

12-16-1949 Debi Saaba

Debi Saaba

Švedska tvrtka imena Svenska Aeroplan Aktiebolaget proizvela je svoj prvi automobil. 1965. ime tvrtke se mijenja u Saab Aktiebolag, a nekoliko godina kasnije u Saab. Tvrtka osim automobila proizvodi i borbene avione.

vs

.::.