Vidiauto Automobili Nove tehnologije, studije&prototipi HYbrid-Kick je pametni električni romobil koji stane u prtljažnik

Autor: Toni Ruić Objavljeno: 04.09.2015. 02:08

Frankfurtski salon automobila 

HYbrid-Kick je pametni električni romobil koji stane u prtljažnik

HYbrid-Kick je pametni električni romobil koji stane u prtljažnik

Pametnom električnom romobilu u prtljažniku se istovremeno može puniti i baterija.

HYbrid-Kick električni je romobil razvijen u suradnji Peugeota s markom Micro, a radi se o pametnom romobilu idealnom za vožnju po gradu. Konstruiran je kako biste ga mogli odložiti u prtljažnik vozila Peugeot gdje mu možete i napuniti bateriju.

Na frankfurtskom salonu automobila Peugeot Cycles će predstaviti primjer svoje stručnosti u području individualne mobilnosti s tehnološki naprednom ponudom proizvoda vrhunskog dizajna.
Početak prodaje HYbrid-Kicka planiran je za 2016. godinu.

Vezani sadržaji
Komentari

Učitavam komentare ...

Učitavam


Na dan: 30. listopad 1963.

10-30-1963 Prvi Lamborghini

Prvi Lamborghini

Proizvođač traktora Ferruccio Lamborghini 1960. se razočarao svojim novim Ferrarijem 250 GT te došao na ideju o proizvodnji boljih sportskih automobila. Na današnji dan 1963. ta je ideja postala stvarnost predstavljanjem studijskog automobila 350GTV. Godinu dana kasnije na njegovoj osnovi nastao je 350GT – prvi serijski Lamborghini.

vs

.::.