Vidiauto Zanimljivosti Izvještaji s autosajmova Tuning SEMA Show 2013 samo što nije počeo

Autor: Krunoslav Ćosić Objavljeno: 05.11.2013. 15:32

Las Vegas 

Tuning SEMA Show 2013 samo što nije počeo

Tuning SEMA Show 2013 samo što nije počeo

U Las Vegasu danas po američkom vremenu počinje SEMA Show 2013, mjesto na kojem će se predstaviti tuning automobili i oprema. Očekujemo lude novitete.

SEMA Show 2013 održava se u Las Vegas Convention Centeru od 5. do 8. studenog 2013., a radi se o izložbi koju je prošle godine posjetilo više od 60.000 domaćih i inozemnih kupaca željnih tuning i drugih noviteta. Prošle godine predstavljeno je gotovo 2000 novih dijelova, alata i komponenti, a tu su i edukativni seminari, demonstracije proizvoda, specijalni događaji itd.

Dok čekamo na otvorenje i prve fotografije s lica mjesta, pogledajte u našoj galeriji kako je bilo na SEMA Show 2012.

Ključne riječi:
Las Vegas SEMA tuning
Vezani sadržaji
Komentari

Učitavam komentare ...

Učitavam


Na dan: 19. siječanj 1955.

1-19-1955 Najviša razina luksuza

Najviša razina luksuza

Na salonu automobila New York Motorama, koji je održan u prestižnom hotelu Waldorf-Astoria, predstavljen je Cadillac Park Avenue. Taj je automobil poslužio kao prototip za raskošni model Eldorado Brougham.

vs

.::.